כך תגרמי ללקוחות לעמוד אצלך בתור: המדריך לקוסמטיקאית המוסמכת

תוכן עניינים
מאמרים נוספים

להיות מומחה ומותג ידוע בתחום הקוסמטיקה יכול להיות משימה מאתגרת, אבל עם אסטרטגיות וטכניקות נכונות, זה בהחלט בר השגה. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך לבסס את עצמך כאשת מקצוע מובילה בתחומה

צרי נוכחות חזקה ברשת

כדי להיחשב למומחית בתחום שלך, חשוב להישאר מעודכנת בטכניקות ובטרנדים העדכניים ביותר בתחום הקוסמטיקה, שמתפתח ומתחדש כל הזמן. השקיעי בלמידה והכשרה מתמשכות כדי לשפר את הכישורים והידע שלך. תוכלי למצוא ברשת מגוון רחב של מאמרים מהארץ ומהעולם וכן להשתתף בהכשרות והדרכות.

נטוורקינג עם אנשי מקצוע אחרים

בניית קשרים עם אנשי מקצוע אחרים בתעשייה יכולה לעזור לך להשיג נראות ואמינות. קחי חלק באירועים בתעשייה, תצטרפי לארגונים מקצועיים ושתפי פעולה עם קוסמטיקאיות אחרות או בעלי מקצוע משלימים. תגיעי אירועים בהם נמצא הקהל הפוטנציאלי שלך. צרי אירועים ומפגשים בהם יוכלו  להכיר אותך את המומחיות שלך ואת היכולת שלך לעזור להם בבעיות שמשפיעות על החיים שלהם. ימי אבחון מרוכזים, פגישות ייעוץ, הרצאות, הדרכות. תני להם לטעום מהחלבה, אל תעמדי מאחורי הדלפק ותמתיני. 

להיות מומחית

התמחות בתחום מסוים של קוסמטיקה יכולה לעזור לך להתפרסם כמומחית בתחום זה. לדוגמה, אם יש לך עניין מיוחד בטיפולי אקנה, את יכול להתמקד בפיתוח הכישורים שלך בתחום זה ולמצב את עצמך כמומחית לטיפולי אקנה. מומחה מוכר לרוב כאשר מתמקצע וממתג את עצמו בתחום מסוים. זה מתחיל בשם העסק וממשיך במכלול השירותים הקיים בקליניקה ומסתיים בתכנים ובמסרים השיווקיים והפרסומיים. המטרה היא למצב את עצמך ולבדל את עצמך מכל השאר. בסדנת המכירות אנחנו מדברים על הכללים לבניית לגיטימציה לתחום שלי והמהות שלי כאוטוריטה בתחום. בניית המותג שלך יוצרת את הבסיס ללקוחות שיבקשו לקנות ממך, יסכימו להמתין לך וישמחו לשלם כל סכום שתדרשי.

שירות לקוחות מעולה

אם את רוצה להיות מובילה בתחום, בניית בסיס לקוחות נאמן חיונית לבניית המותג שלך, בראש ובראשונה תני שירות לקוחות מעולה, אין לזה תחליף. מטופלת רוצה להרגיש טוב ונוח. לכן, אם את רוצה להיות מיוחדת ומבוקשת, צרי חוויית לקוח בלתי מתפשרת. תהיי קשובה לצרכי הלקוחות שלך ברמה הטיפולית וחשוב מכך ברמה הרגשית. התחילי באופן הנגישות שלך פיזית, אופן הקבלה, נראות הקליניקה ושלך, היחס לבקשות ושאלות. עקבי  אחריהם גם לאחר הטיפול, השקיעי תשומת לב ויחס, כדי להבטיח שהם מרוצים.

צרי מוניטין של אשת מקצוע איכותית

בניית מוניטין של מתן שירותים ומוצרים באיכות גבוהה, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת חדישה והפקת תוצאות עקביות ומצוינות היא אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך לקוחות חדשים ולשמר לקוחות קיימים. לאחר שבנית מוניטין כמומחית בתחום שלך, מנפי אותו כדי למשוך לקוחות חדשים. לדוגמה, אתה יכולה לכתוב מאמרים או לתת מצגות על תחום ההתמחות שלך, או  להציע הכשרה או מנטורינג לאנשי מקצוע אחרים בתחום שלך. ככל שתשקיעי מחשבה, זמן וכסף במוניטין שלך ככה תהיי מוכרת, ייחודית בתחומך ולקוחות יגיעו אלייך מכל הארץ, ואלמנט המחיר לא ישפיע או יהיה גורם מינימלי בבחירתך